.

Hakkımızda

Yolculuğumuza 1997 yılında başladık. Bu zamana kadar olan tekstil tecrübemiz ile Daniel Daaf markasını çıkardık. Şimdi ''Daniel Daaf'' markası ile Türkiye'den Dünyaya açılıyoruz

Dünya çapında bir imalat başarısı ile son derece saygın bir firma tarafından gerçekleştirilen Seha Gruop, hem Türkiye ekonomisine katkıda bulunarak sektörü farklı tasarım ve kaliteye yönlendirdi. Danieldaaf.com Seha markasıyla yeni ve iddialı seçim ve geniş bir ürün yelpazesinin beklentileri ile üretiyoruz. Danieldaaf.com Üretimin başından itibaren, kısa sürede ortaya çıkan müşterilerin hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda olumlu bir getiri sağladığı ortaya çıktı.

Şirket, dünya pazarındaki distribütörlerin birçoğuna güçlü bağlantıları olan dünya çapında bir markadır ve bir platforma geçmeyi hedeflemektedir. Şimdiye kadar başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Fransa, Almanya, Polonyo, Bulgaristan, başta Balkan ülkeler olmak üzere Ukrayna ve uzun yıllardır firmamız Rusya’ya ihraç etmektedir; tasarım, tanıtım, hatta müşteri memnuniyetine dayalı ürünün kullanımı için Daniel Daaf markası ile yola devam edecektir.

Daniel Daaf ile global bir marka olmayı hedefleyen en önemli sermaye yatırımının imalatında yılların verdiği deneyimle birlikte üretim teknolojilerini, üretim kalitesini geliştirdi.